O nas

Witamy na stronie firmy OLAF - wiodącego importera i dystrybutora mocowań wszelkiego rodzaju dostarczanych klientom z wielu różnych branż.

Działamy na rynku już od ponad 20 lat. W ofercie naszej hurtowni śrub znajdą Państwo m.in. nakrętki kłowe, nakrętki pazurkowe, śruby, śruby meblowe, wkręty, wkręty do metalu, wkręty meblowe, wkręty samowiercące oraz wkręty do drewna. Specjalizujemy się w dostawie elementów złącznych dla przemysłu meblarskiego. Zapewniamy naszym Klientom szeroki wybór nakrętek, śrub i wkrętów - dbamy o to, aby nasze magazyny zawsze były pełne, tak aby każda firma mogła zawsze zaspokoić swoje bieżące potrzeby. Stawiamy przede wszystkim na jakość oferowanych produktów.

Nakrętki, śruby i wkręty, które oferujemy, wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu nasi Klienci również mogą produkować meble i inne towary najwyższej jakości, a jak wiadomo wysoka jakość to zadowolenie klientów i większy zysk dla przedsiębiorstwa. Produkty mocujące importujemy bezpośrednio, jesteśmy też oficjalnym dystrybutorem marek takich jak m.in. FISCHER, SPAX oraz SFS. Misją naszej firmy jest dostarczanie firmom kompleksowych rozwiązań z zakresu mocować, które pomogą im podnieść jakość własnych produktów. Dlatego dbamy nie tylko o szeroki asortyment i najwyższą klasę elementów złącznych, ale także o obsługę na najwyższym poziomie.

Wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zawsze służą radą i pomocą w doborze wkrętów do metalu, śrub meblowych, nakrętek kłowych czy pazurkowych oraz innych produktów, tak aby idealnie trafiały one w potrzeby danego Klienta. Z roku na rok coraz większa liczba odbiorców końcowych ceni sobie jakość oferowanych produktów, szczególnie wszelkiego rodzaju mebli. Łóżka, kanapy, stoły, fotele itd. wykonane z solidnych, trwałych i odpornych materiałów służą przez wiele lat - zachowują swój kształt, atrakcyjny wygląd i stabilność konstrukcji.

Elementy mocujące mają w takiej konstrukcji ogromne znaczenie. Aby mebel był naprawdę solidny, musi być zmontowany za pomocą wytrzymałych i odpornych wkrętów czy śrub meblowych. Wiemy o tym, ponieważ dobrze znamy potrzeby branży meblowej, dlatego dbamy o dostarczanie naszym Klientom produktów mocujących najwyższej klasy.

Nakrętki, wkręty oraz śruby z naszej oferty dostosowane są do różnych potrzeb: część modeli znakomicie sprawdza się w ręcznym montażu, za pomocą prostych narzędzi. Inne zostały przystosowane do zautomatyzowanej pracy - dzięki odpowiednim sprzętom praca przy produkcji takich mebli jest szybka i sprawna, a to pozwala na wytworzenie większej ilości wysokiej jakości produktów w krótszym czasie. Zapraszamy do zapoznania się na ofertą naszej firmy. Ufamy, iż nasze produkty spełnią Państwa oczekiwania i doskonale trafią w potrzeby każdej działalności. Choć specjalizujemy się we współpracy z przedsiębiorstwami z branży meblowej, zapewniamy kompleksowe rozwiązania także dla firm z innych branż.